no-img

فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ما


بر کسی پوشیده نیست که امروزه مقالات به ویژه در حوزه موضوعات تخصصی به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.

در همین راستا فایل ۳۶۵ اقدام به عرضه مجلات مقالات کتب دانشگاهی وحتی پایان نامه های دروس مربوط به کامپیوتر،حسابداری،مدیریت و… بر روی سرور نمود. استقبال کاربران از یک سو و قابلیتهای روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر، این گروه را بر آن داشت تا با راه اندازی «فروشگاه اینترنتی فایل ۳۶۵» پاسخگوی این نیاز باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو مطالب خاص  رشته های مربوطه در اینترنت یکی از مهمترین اهداف راه اندازى فروشگاه بوده بوده است.

تهیه مقالات در هر زمینه ای از رشته ویژگی های مهم این سایت است؛ که می‌تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.

بخش آمار و ارقام سایت، روشنگر دستاورد بزرگ آن می باشد.


برخی از قابلیت های فراهم آمده در فروشگاه اینترنتی فایل ۳۶۵ :

الف _ ارائه مقالات و پایان نامه ها به صورت تمام تصویر

ب _ download مقالات دلخواه با فرمت pdf و pptx و docx

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ بانک اطلاعات صاحبان آثار

ه _ نقد و بررسی مقاله­ ها و پایان نامه ها و مشاهده نقدهای دیگران


حقوق نشر:

فروشگاه اینترنتی فایل ۳۶۵ برای ارائه کلیه مقالات و مجلات و پایان نامه ها و آموزش ها عرضه شده در سایت ، هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند !

تمامی فایل و مطالب توسط تیم تولید محتوا تهیه/ویرایش و گردآوری شده همین طور کسانی که تمایل به همکاری داشتند فایل های خود را در سایت قرار دادند,در صورت مشابه بودن یا حتی وجود فایل های سایت یا شخص شما در سایت ما هیچگونه مسئولیتی به عهده ما نیست و نخواهد بود(لطفا در این باره تماس یا نظر ندهید)

 

نکته:

در صورتی که محتوایی شما(فیلم یا فایل) کاملا توسط شما تهیه شده و امکان اثبات آن را دارید، با ما تماس بگیرید و در صورت اثبات این موضوع علاوه بر حذف فایل، در صورتی که آن فایل تا کنون درآمد کسب کرده باشد، ۷۰% آن برای شما واریز می شود.

درخواست:

سایت فروشگاهی فایل ۳۶۵ برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفکری و همکاری تمامی کاربران گرامی است تا با طرحها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گامهای موثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.


همکاری

 

فروش فایل ها

عزیزانی که تمایل به فروش فایل های خود دارند,می‌توانید فایل به همراه توضیحات را از (این قسمت) برای ما ارسال کنند ,بعد از هر فروش در صورت درخواست(حتی ۱خرید) در خواست خود را ثبت کنند و در کمتر از ۲۴ ساعت واریز انجام میشود.

 

همکاری-تولید محتوا(دورکاری)

در صورتی که توانایی تولید محتوا آموزشی (مانند فایل های آموزشی که داخل سایت موجود هست)  به صورت ویدئو,فایل های متنی,ورد,پی دی اف,پاور پوینت یا حتی پروژه های برنامه نویسی و… دارید  و می‌توانید همکاری داشته باشید از قسمت (همکاری) با ما در میان بگزارید,پورسانت بیشتر برای شما پورسانت کمتر برای ما

 

همکاری(دورکاری)

در صورتی که توانایی انجام پروژه های مختلف مانند طراحی-نقشه کشی-برنامه نویسی و.. یا حتی انجام تحقیق یا ترجمه را دارید از قسمت (همکاری) با ما تماس بگیرید و نمونه کار به همراه قیمت همکاری خود را برای ما ارسال کنید.

 

همکاری(بازار یابی)

شما عزیزان می‌توانید وب سایت ما را به دوستان,یا حتی مراکز دانشگاهی و آموزشی مختلف معرفی کنید و با هر معرفی پورسانت خود را دریافت کنید

 

اعتماد

جهت اعتماد شما عزیزان به وب سایت فایل ۳۶۵ برای تمامی موارد امکان عقد قرار داد رسمی وجود دارد .