no-img

فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
ورزش
doc
اکتبر 19, 2016
حجم 100کیلوبایت
33,500.00 ریال
تعداد فایل:2

ورزش


فایل۳۶۵,در این پست برای شما عزیزان درباره ورزش یک فایل وُرد آماده کردیم میتوانید دانلود و استفاده کنید.


 

ورزش های سنتی و نقش آنها در آینده ورزش

 

 

 

 

 

 

 

کشفیات در زمینه مسائل جغرافیایی عمری طولانی دارند؛ به طوری که امروز تحقیقات در زمینه سیاره مریخ در دستور کار کارشناسان قرار دارد، اما با این وجود، بخش هایی از محیط زندگی    انسان ها همچنان ناشناخته باقی مانده اند.

زبان شناسان با تجزیه و تحلیل زبان های مختلف دنیا و موسیقی دان ها با ثبت آهنگ های  دورافتاده ترین روستاها، دنیای امروز را معرفی می کنند. امروز دانشگاه ها با ارائه و ارزیابی اسناد و مدارک در زمینه زبان، موسیقی و جغرافیا نقش مهمی ایفا می کنند.

نقاط سفید –یا به عبارت دقیق تر، نقاط خاکستری- موجود بر روی نقشه زندگی انسان ها که نشان دهنده دوران جدیدند، ورزش های سنتی هستند.

ورزش های سنتی با وجود تفاوت هایی که با یکدیگر دارند، نزدیک به هزار نوع می باشند و اگر فقط بخواهیم دسته های اصلی را درنظر بگیریم، به صد نوع می رسند. این به معنی این است که     ورزش های سنتی از ورزش های المپیکی امروز بسیار غنی ترند.

یافته ها در زمینه ورزش های سنتی می تواند بر درک ما از مسائل فرهنگی، هویت ملی، ورزش ها صنعت جهانگردی و سلامت عمومی در نقاط مختلف دنیا، تأثیرگذار باشد.

در بررسی احتمالاتی که فرهنگ ما را تبدیل به یک وسیله آکادمیک می کند، به نتایجی رسیدم. با استفاده از یک فیلتر در مغزم به دنبال منفعت ورزش های همگانی در مسائل آکادمیک بودم که سه جنبه توجه مرا به خود جلب کردند:

۱- در ورزش های سنتی چه منابعی برای تمرینات فیزیکی وجود دارند؟

۲- ورزش های سنتی برای ورزش های همگانی در کشورهای خودشان چه منابعی را پیشنهاد      می کنند؟درباره نویسنده

فایل 365 626 نوشته در فروشگاه اینترنتی فایل 365 دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید