no-img
فروشگاه اینترنتی فایل 365

جنگنده هاي اروپاي امروز


فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
جنگنده های اروپای امروز
doc
دسامبر 19, 2016
حجم 86 کیلوبایت
31,500.00 ریال
تعداد فایل:1

جنگنده های اروپای امروز


فایل۳۶۵,در این پست برای شما عزیزان درباره جنگنده های اروپای امروز یک فایل وُرد آماده کردیم میتوانید دانلود و استفاده کنید.


 

جنگنده های اروپای امروز
تاکنون هر چه گفتیم از صنعت هوا فضای روسیه (اتحاد جماهیر شوروی سابق) و ایالات متحده آمریکا بوده. دلیلش مبرهن است، آن ها از مقتدران این صنعتند. اما در این میان کشورهای دیگر نیز در این رقابت حرف های جدیدی برای گفتن دارند. بله! کشورهای اروپایی نیز دوش به دوش آن دو در حرکتند و چه بسا از جهاتی مقتدرتر باشند. این بار دو جنگنده پیشرفته اروپایی که هر دوی آن ها برای آغاز قرن ۲۱ طراحی شده اند را مرور می کنیم. این دو هواپیمای جنگنده با نام های جنگنده اروپا EF2000۱ و Rafale۲ هم اکنون از پیشرفته ترین هواپیماها به حساب می آیند و در رقابت با بسیاری از هواپیماهای جنگنده روسیه مانند Mig-29,Tu-28,Su-35,Su-27… یا جنگنده های آمریکایی مانند F-15-F-16 و… حرف اول را می زنند.

جنگنده EF2000 ملقب به توفان شدید (Typhoon). طرح این هواپیما از سال ۱۹۸۳ میلادی در نظر گرفته شد و بعد از چندین سال بررسی و تحقیق بالاخره در سال ۱۹۸۸ طرح های تئوریک آن به پایان رسید و آماده شد البته با تاخیر ۶ ساله ای این کار انجام شد اما سرانجام اولین نمونه پروازی این هواپیما در ۲۶ مارس سال ۱۹۹۴ توسط سرخلبان «پیتر وگر» (Peter Weger) به پرواز در آمد. این هواپیما توسط کنسرسیوم چند ملیتی متشکل از موسسات هوافضای انگلستان (CASA ,(British Aerospace از اسپانیا، Alenia از ایتالیا و هوافضای آلمان (Deutsche Aerospace)۳ ساخت و طراحی شده است که البته آلمان و انگلستان مدیریت طرح را بر عهده گرفتندموضوعات :
علوم سیاسی

درباره نویسنده

فایل 365 626 نوشته در فروشگاه اینترنتی فایل 365 دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید