no-img
فروشگاه اینترنتی فایل 365

آموزش الكترونيكي


فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
آموزش الکترونیکی
doc
ژانویه 25, 2017
حجم 50کیلوبایت
20,000.00 ریال
تعداد فایل:1

آموزش الکترونیکی


فایل۳۶۵,در این پست برای شما عزیزان درباره آموزش الکترونیکی یک فایل وُرد آماده کردیم میتوانید دانلود و استفاده کنید.


مقدمه
فن آوری پیامدی از خصیصه ابزار سازی انسان است . با نگاهی عمیق به پیرامون و تعمقی در خود و نسبت به غیر ، در می یابیم که اساسی ترین تفاوت ما به غیر ، همان ویژگی ابزار سازی ماست .
بشر موجودی ابزار ساز است و این کار را در بلندای تاریخ ادامه داده است . از تفکر و خلاقیت خویش مدد گرفته و در سیر تکاملی حیاتش از سادگی به پیچیدگی میل کرده و در این فرایند از تنوع خواصی ابزار خود ساخته بهره ستانده است . این سرنوشت محتوم انسانی است ، بیشینه طلب است و کوشنده ، برای تصرف و تسلط بیشتر ، از ظرفیت ها و استعدادهای درونی مایه می گذارد و مایه فکری را با مایه کاری در می آمیزد و در این مسیر ، برای کاملتر شدن ، نه تنها نمی ایستد ، بلکه به کاستی های جدیدش پی می برد . باز می طلبد و می کوشد و می گیرد و باز هم و بازهم و . . . ( زاهدی ، ۱۳۸۱ )
تغییر و تحولات سریع در زمینه های مختلف علوم و فنون بشری، بر اثر پیشرفت های سریع و غیر قابل انتظاری که در بیشتر قلمرو های دانش ، به خصوص در زمینه صنایع الکترونیکی و مخابرات ، طی چند قرن اخیر نصیب انسان شده است، حجم اطلاعات و دانسته های بشر امروزی به طور سرسام آوری افزایش یافته و مسایل و مشکلات جدیدی را پدید آورده است. یکی از عواملی که برای مقابله با این مسایل در کشورهای مختلف مورد توجه قرار گرفته ، تکنولوژی نوین آموزشی است. تکنولوژی آموزشی را می توان یک رویکرد سیستمی دانست که فرآیند یاددهی و یادگیری را کنترل و تسهیل می کند.
در حال حاضر شاهراه بزرگ اطلاع رسانی یک جریان بزرگ متشکل از رسانه های ارتباط جمعی برای آموزش است. افزایش استفاده از فن آوری های ارتباطی مانند پست الکترونیک و «وب» راه را برای تأمین نیازهای آموزشی مخاطبان گشوده است. این فن آوری های ارتباطی فرصت هایی را برای آموزش در زمینه واکنش مؤثر، کافی و به موقع در تأمین نیازهای یادگیری مخاطبان بوجود آورده اند.درباره نویسنده

فایل 365 626 نوشته در فروشگاه اینترنتی فایل 365 دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید