no-img
فروشگاه اینترنتی فایل 365

جايگاه تكريم ارباب رجوع در بروكراسي اداري


فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
جایگاه تکریم ارباب رجوع در بروکراسی اداری
doc
اکتبر 15, 2016
حجم 24کیلوبایت
14,500.00 ریال
تعداد فایل:1

جایگاه تکریم ارباب رجوع در بروکراسی اداری


فایل۳۶۵,در این پست برای شما عزیزان درباره جایگاه تکریم ارباب رجوع در بروکراسی اداری یک فایل وُرد آماده کردیم میتوانید دانلود و استفاده کنید.


جایگاه تکریم ارباب رجوع در بروکراسی اداری

 

یکی از مشکلات اساسی در ساختار اداری کشور فرسودگی و پهن پیکر بودن آن به دلیل حاکم بودن تفکر سنتی در پیکره مدیریت اجرایی است که به رغم اعتراف و اذعان صریح مسئولان عالیرتبه درباره وجود این معضلات، تاکنون گام جدی و درخور تقدیر برای ساماندهی وضع موجود برداشته نشده است.

شدید بیماری حاکمیت تفکر سنتی در بروکراسی اداری کشور که به نارضایتی شدید ارباب رجوع از روند فعالیت دستگاه ها انجامید، طی سال های اخیر مسئولان را به تصویب و اجرای طرح های نو در راستای شتاب بخشی به حرکت نظام اداری در مسیر فعالیت های توسعه، ترغیب کرد که از جمله آن طرح تکریم ارباب رجوع در ادارات است.
این طرح که با هدف احترام گذاردن به مراجعان دستگاه ها و رفع نقایص موجود در روند فعالیت های اجرایی و نیز تسریع در فرآیند خدمت رسانی به مردم به مرحله اجرا گذاشته شد، از پشتوانه قوی و مورد حمایت عمومی برخوردار است چه که اجرای مطلوب و بهینه آن، نظام مند کردن هرچه بیشتر فعالیت ها در سیستم اداری و پاسخگو کردن مسئولان و کارگزاران دولت در قبال افکار عمومی و در نتیجه جلب رضایت مردمی را در پی خواهد داشت.موضوعات :
علوم انسانی

درباره نویسنده

فایل 365 626 نوشته در فروشگاه اینترنتی فایل 365 دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید