no-img
فروشگاه اینترنتی فایل 365

بررسي ميزان رعايت استانداردها در واحد مدارک پزشکي بيمارستان‌هاي


فروشگاه اینترنتی فایل 365
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
بررسی میزان رعایت استانداردها در واحد مدارک پزشکی بیمارستان‌های
zip
آگوست 24, 2016
حجم 300 کیلوبایت
150,000.00 ریال
تعداد فایل:1

بررسی میزان رعایت استانداردها در واحد مدارک پزشکی بیمارستان‌های


فایل۳۶۵,در این پست برای شما عزیزان درباره بررسی میزان رعایت استانداردها در واحد مدارک پزشکی  بیمارستان‌های یک فایل فشرده(زیپ) آماده کردیم میتوانید دانلود و استفاده کنید.


چکیده پژوهش

پژوهش حاضر مطالعه ای است توصیفی– مقطعی و به منظور بررسی میزان رعایت استانداردهای مدارک پزشکی و بیمارستان های آموزشی شهر کرمان در نیمه دوم سال ۱۳۸۶ انجام گرفته است . جامعه آماری مورد بررسی بخش های مدراک پزشکی بیمارستان های افضلی پور ، شفا ، شهید بهشتی ، باهنر می باشد . هدف کلی از انجام این پژوهش بررسی مقایسه ای میزان رعایت استانداردها در بخش مدارک پزشکی ، بیمارستان های آموزش شهر کرمان بوده است که به منظور دستیابی به ۱۴ هدف جزئی است و همچنین ۱۵ سؤال در مورد موضوع پژوهش مطرح گردید .

ابراز گردآوری ۱۶ چک لیست مربوط به استانداردهای بخش مدارک پزشکی بوده است . که این استانداردها با استانداردهای انجمن مدارک پزشکی آمریکا منطبق است . پژوهشگر برای جمع آوری     داده ها با مراجعه به بخش های مدارک پزشکی با استفاده از روش مصاحبه اقدام به این امر              نموده است . نتایج حاصل از این پژوهش ، میزان رعایت استانداردها در هر یک از شاخص های یاد شده را به شرح زیر بیان می نماید .درباره نویسنده

فایل 365 626 نوشته در فروشگاه اینترنتی فایل 365 دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید